DAMUS, s.r.o.

Daňová a mzdová – účetní společnost

                                                                           poskytující

 

 

 

                  Vedení účetnictví, personální a mzdové agendy, daňové poradenství, kompletní ekonomický servis a zastupování klienta v oblasti daní, pojištění apod.

 

       

 

   

 

       

 

       

 

                                                                       O společnosti

 

                                        

 

 

 

 

 

 

 

O nás…

 

        Jsme sice společnost, která vznikla teprve počátkem roku 2002, ale může se pochlubit pracovním týmem s těmi nejlepšími referencemi z oblasti daňové, mzdové a personální agendy s dlouholetou praxí v daném oboru. Byli to právě naši zaměstnanci, kteří se podíleli na nejednom zavádění a kompletním zpracování jednoduchého, podvojného účetnictví, personální a mzdové agendy u předních společností na českém i zahraničním trhu.  Za dobu svého působení si společnost již vybudovala seriózní postavení na trhu ekonomických služeb. Její klientelu tvoří právnické i fyzické osoby s rozmanitou podnikatelskou činností (obchod, výroba, služby, reality, veřejné finance).

      Strategií společnosti je široká nabídka vzájemně souvisejících služeb (viz.“ poskytované služby“), poskytovaných na vysoké odborné úrovni. Nosnými činnostmi je především zpracování mzdové a personální agendy, daňové poradenství a vedení účetnictví. V poslední době patří k nejvyhledávanějším službám především zpracování tzv. utajených mezd, ať už pouze top managementu, či všech zaměstnanců velkých společností.
     Naším krédem při vedení účetnictví je vytvořit pro klienta dokonalé administrativní zázemí, splňující veškerá kritéria stanovená platnou legislativou. Nejeden podnikatel si již snadno spočítal, že účetnictví vedené ve společnosti Damus, s.r.o. je pro něj nejen bezpečnější, ale i cenově výhodnější.
     Naše zázemí umožňuje zvládnout jakékoli typy účetnictví, od jednoduchého účetnictví drobných podnikatelů, přes podvojné účetnictví středně velkých společností až po účetní jednotky v likvidaci nebo konkursu.
    Vedle účetních služeb poskytujeme také komplexní zpracování mzdových agend. Výhodu této služby využívá s malými náklady velké množství firem, z nichž si mnohé ostatní účetní administrativu zajišťují sami. Externí vedení mzdových agend je totiž nejen nákladově výhodné, ale poskytuje navíc takovou míru diskrétnosti, jaké za běžných okolností nelze dosáhnout.
   Většina klientů, kterým vedeme účetní a mzdové agendy nám zůstává věrná. Velmi si toho vážíme a považujeme to za nejdůležitější signál pro další zájemce o naše služby…

       

Zpět na začátek